درباره ما

دستیابی به اولین و بزرگترین تلویزیون اینترنتی تعاملی روستا (روستاTV) با قابلیت نمایش ظرفیت های روستایی در حوزه های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، اقتصادی و … از جمله چشم انداز های کلان این طرح می باشد . essay writing services

از آنجایی که همیشه تصاویر بومی و محلی برای مردم جذاب و سرگرم کننده بوده و آنها را دنبال میکنند، ماموریت این طرح بر این بنا پایه ریزی شده است که مخاطبان از یک سو با سرگرم شدن برنامه های متنوع این تلویزیون اینترنتی میتوانند برای خرید محصولات، زندگی در روستا،آموزش، گردشگری و … خود در روستاها برنامه ریزی و تصمیم گیری کنند.

همچنین روستاTV با نمایش زندگی روستاییان و معرفی ظرفیت های موجود روستاها در قالب برنامه سازی تلویزیونی سعی در این دارد ضمن ایجاد سرگرمی برای مخاطبان، اقتصاد پایدار در روستاها را مورد هدف قرار دهد و با تشویق و ترغیب روستاییان به توسعه صنایع دستی و اهتمام به ترویج، توسعه و بازاریابی محصولات کشاورزی و دامی روستا به این مهم برسد.

روستا TV یک شبکه تلویزیونی مبتنی بر اینترنت یا IPTV است که امکان دسترسی به محتوای مورد علاقه شما را در ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته بر روی موبایل یا کامپیوتر به صورت OTT و یا از طریق نصب ستاپ باکس بر روی تلویزیون خانگی فراهم آورده است.

زیرساخت سرویس IPTV مبتنی بر فناوری پیشرفته و به‌روز تلویزیون اینترنتی و تعاملی دنیا است.

روستا TV متعلق به شرکت سامان فیلم گلستان بوده و کلیه حقوق روستا TV متعلق به شرکت سامان فیلم گلستان (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۱۰۶۸  می باشد