روستا تی وی لوگو
گفتگوی جذاب و چالشی با اسد الله بادامچیان دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی (متن مهمترین بخش گفتگو+فیلم)

در ادامه بخشی از مهمترین محورهای گفتگوی اسدالله بادمچیان را از روستا تی وی مشاهده می کنید:

برای حضور در انتخابات تابع حزب خودم هستم و اگر آیت الله رئیسی در انتخابات بیایند به وی کمک می کنم  ولی در صورت حضور نداشتن وی حتما برای حضور در انتخابت اعلام آمادگی می کنم.

با توجه به اینکه زمزمه هایی مبنی بر حضور آقایان میر سلیم ، انوری، نیکنام و حسین از اعضای حزب مؤتلفه شنیده شده است اما از این اسامی مطرح شده تنها احتمال حضور دو نفر در دستور کار قرار دارد و ترجیح ما در وحدت است.

سال 84 و در دورۀ اول احمدی نژاد متوجه مشکلات وی شدیم و حتی با وجود آشنایی وی در دوران دانشجویی و فرزندانش به وی رأی ندادم. اما در سال 88 و در دور دوم با همه مشکلات احمدی نژاد و اینکه به هیچ عنوان حاضر به کنار رفتن بود به اجبار بنده در 24 شهر و مرحوم آقای حبیبی در 40 شهر برای حمایت از رئیس جمهوری وی سخنرانی کردیم.

همیشه در سیاست انتخاب میان خوب و بد نیست بلکه گاهی انتخاب میان  بد و بدترهست. در مورد حمایت از احمدی نژاد در سال 88 هم انتخاب میان بد وبدتر بود و به همین خاطر اگر فردی را از حزب کاندید می کردیم با پراکندگی آراء مواجه می شدیم.

آمریکا هیچ وقت به ما برد نمی دهد بلکه ما باید راه خودمان را برویم تا آمریکا فکر کند کاری از پیش نبرده است.

معتقد به مذاکره مستقیم با آمریکا نیستم بلکه نتیجه مذاکره برای من اصالت دارد و اگر ولی امر اجازه دهد تن به مذاکره می دهم.

 

 

راه خروج از تحریم ها این است که آمریکا احساس کند تحریم ایران به ضرر خودش است مثل الان که خروج ترامپ از برجام باعث ضررش است.

وقتی مسئول انتخابات ریاست جمهوری رهبری شدم گفتم حزب پول ندارد و آقا فرمودند که یک ریال پول ندارم و از کسی هم نمی خواهم که برای تبلیغات به ما کمک کنند اما با وجود مسئولیت استانی حزب و با حداقل هزینه و با کمک های مردمی دو دوره به حضرت آقا رأی دادیم.

هر چه از ابتدای انقلاب فاصله گرفتیم در انتخابات مرسوم شد که کاندیدا با شام و پول رأی جمع آوری کنند. حتی عده ای هم به امید امتیازات بعدی و رانت سعی کردند که از فرد کاندیدا حمایت کنند.

برای انتخابات نیاز به هزینه کردن ندارم و نه شام و نه وعده می دهم و تنها تکیه گاهم به دفاتر استانی حزب هست که در 31 استان فعال هست و تنها هزینه های تبلیغات هست که آن هم در دوران کنونی از طریق دنیای مجازی انجام می شود.

مردم بدانند کسی که خرج های میلیاردی برای کسب رأی انجام می دهد قطعا با سرمایه گذارانی زد وبند دارد و بعدا از جیب همین ملت می خواهد حیب این افراد را پر کند.

این که نیروها را  ارزشی و غیر ارزشی کنیم برای کشور خوب نیست. کشور برای همه است و این جناح بندی ها که برای شخص رئیس جمهور می کنیم از اساس اشتباه است و قطعاً اگر من رئیس جمهور شوم دولت من دولتی 84 میلیونی و برای همه ملت است.

قطعا اگر رئیس جمهور شوم با توجه به سلایقم اقای جهانگیری نمی تواند معاون بنده باشد اما با توجه به سابقه بالای وی در انقلاب می توان از حضورش در مسئولیتی از کشور بهره برد.

ما در عین این که یک حزب 60 ساله هستیم اما هیچ وقت تک بعدی نبودیم بلکه معتقدیم باید وحدت و با نیروهای جمعی کار کرد چون دولت باید برخواسته از ملت باشد.

 

مشروح گفتگو را در ویدئو زیر می توان دید

 

اسدالله بادامچیان بهروز تشکر روستا تی وی انتخاب شو انتخابات۱۴۰۰ ریاستـجمهوری
ویدیو های مشابه
6:53
گفت و گوی اختصاصی با جناب آقای دکتر مه...
2:56
گفتگوی جذاب و چالشی با مصطفی کواکبیان ...
0:45
گفتگوی جذاب و چالشی با اسد الله بادامچ...
0:40
گفتگوی جذاب و چالشی با منوچهر متکی وزی...