روستا تی وی لوگو
بازدید ضرغامی از استودیو روستا تی‌وی

ضرغامی در بازدید از استودیو روستا تی وی که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری مستقر است بر حمایت و توسعه گردشگری روستایی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی روستا تی وی؛ شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران از ۱۸ بهمن با حضور سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، شالبافیان معاون گردشگری و جلالی معاون صنایع دستی و جمعی از سفرای خارجی کشورهای دیگر افتتاح شد و تا فردا ۲۱ بهمن ماه پذیرای مخاطبان است.

 

عرت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و استودیو روستا تی وی گفت: با وجود سه سال وقوع کرونا و شرایط سیاسی خاصی که کشور را در برگرفت، امیدواریم که این نمایشگاه فرصتی مجدد برای رونق گردشگری باشد و مجدد چرخه این حوزه را به گردش در آورد.

 

ضرغامی در خصوص رویکردش در توسعه گردشگری بیان کرد: بخش عظیمی از صنایع دستی و مجموعه‌های گردشگری ما در روستاها قرار دارد و باید جایگاه روستاها را هر چه بیشتر برای سرمایه‌گذاران و فعالان این حوزه معرفی کنیم. از آنجایی که اقتصاد روستاها می‌تواند به کمک اقتصاد کلان کشور بیاید، باید بیش از پیش به تقویت حوزه گردشگری و اشتغالزایی این فضا بپردازیم.

او به استفاده از فضای سایبری برای توسعه گردشگری روستا اشاره کرد و ادامه داد: بخش عظیمی از تقویت موقعیت‌های گردشگری بومی محلی، بوم گردی‌ها و … از اولویت های مدیران مجموعه وزارت میراث فرهنگی است. بدون شک آداب رسوم روستاها، احیای مشاغل روستایی و غذاهای روستاها می‌تواند برای گردشگران جذابیت داشته باشد وامیدواریم که این فرصت ها را در ابعاد داخلی و بین المللی به نحو احسن معرفی کنیم.

گفتنی است؛ شانزدهمن نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران از روز، ۱۸ بهمن به صورت رسمی افتتاح و تا فردا، ۲۱ بهمن پذیرای مخاطبان است.

روستا تی وی ضرغامی
ویدیو های مشابه
1:15
تیزر سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قر...
1:15
تیزر سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قر...
1:02
گزارشی از اولین روز سی و یکمین نمایشگا...
1:02
گزارشی از اولین روز سی و یکمین نمایشگا...